Zachowaj piękno drewna na dłużej. Nowa linia produktów...

Zachowaj piękno drewna na dłużej. Nowa linia produktów...

Drewno to materiał piękny, lecz wymagający. Wykonane z niego podłogi, boazerie czy meble wypełniają wnętrza wyjątkowym ciepłem i współtworzą przytulny klimat; mogą być też oryginalnym akcentem dodającym smaku nowoczesnym aranżacjom.

Tikkurila NostalgiaJeśli nie będą jednak odpowiednio pielęgnowane, szybko stracą swe wyjątkowe walory estetyczne. Właściwą ochronę i dekorację drewna zapewnią produkty z nowej linii Tikkurila Nostalgia.

Drewno to jeden z najwszechstronniej wykorzystywanych naturalnych surowców. Uniwersalne pod względem estetycznym, pasuje do każdego stylu wnętrza, który może się zmienić z biegiem lat, podczas gdy drewno pozostanie ponadczasowo modne. Trwałość i łatwość obróbki dają możliwość szerokiego wykorzystania go w celach dekoracyjnych. Mimo, iż jest to materiał wytrzymały, trzeba go jednak należycie konserwować i chronić, tak aby służył nam przez długie lata.

Czytaj także: Blask, kolor, piękno - bejca dekoracyjna Tikkurila Be Special Decor Lasyr odmieni oblicze Twojego mieszkania!

Tikkurila Nostalgia to nowa linia produktów do dekoracji i ochrony drewna, obejmująca oleje oraz woski wyprodukowane z naturalnych składników a przeznaczone do drewnianych podłóg, blatów stołowych, ścian, sufitów, mebli i zabawek. Podkreślają naturalną barwę przedmiotów wykonanych z drewna, zapewniając im piękny wygląd i trwałość.

Tikkurila NostalgiaTikkurila Nostalgia Floor Oil - naturalny olej do podłóg

Bezbarwny olej na bazie wosków carnauba i candelila, przeznaczony jest do drewnianych podłóg oraz masywnych, drewnianych blatów w suchych i mokrych pomieszczeniach. Pogłębia i podkreśla naturalny kolor i strukturę drewna, nadaje satynowy połysk. Regularne olejowanie zabezpiecza drewnianą powierzchnię i sprawia, iż jest ona wodoodporna, trwała oraz łatwa do utrzymania w czystości.

Czytaj także: Co to są lakierobejce i do czego służą?

Tikkurila Nostalgia Beeswax Oil - olej z woskiem pszczelim do powierzchni drewnianych

Bezrozpuszczalnikowy, ochronny olej do drewna, składający się z czystych olejów roślinnych i wosku pszczelego. Przeznaczony jest do drewnianych mebli, paneli ściennych i sufitowych, drzwi, zabawek. Może być także stosowany na elementach, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, takich jak drewniane łyżki, łopatki, deski do krojenia. Olej z woskiem pszczelim odżywia włókna drewna, przywraca naturalny połysk i wybarwienie. Tworzy odporną na zabrudzenia, jedwabiście matową powierzchnię. Nie chroni drewna przed wzmożoną eksploatacją i wodą.

Tikkurila NostalgiaTikkurila Nostalgia Wood Wax - wosk do drewnianych mebli i ścian

Ochronno-pielęgnacyjny płynny wosk, zawierający naturalny wosk carnauba. Impregnuje i tworzy odporną na wodę i zanieczyszczenia powierzchnię. Przeznaczony jest do stosowania na poziomych i pionowych powierzchniach wykonanych z surowego drewna, takich jak wyłożone niemalowanymi panelami ściany i sufity, meble, drzwi, ramy okienne w suchych pomieszczeniach. Dostępny jest w wersji bezbarwnej (baza Ginger) i w dziewięciu kolorach: Champignion, Chocolate, Blue Cheese, Oyster, Earl Grey, Pepper, Honey, Raisin oraz Coconut.

Oceń artykuł
4,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także