Zapraszamy na listopadowe konferencje DESIGN poświęcone...

0
Zapraszamy na listopadowe konferencje DESIGN poświęcone...

Dużo uwagi poświęcimy zagadnieniu tworzenia niepowtarzalnych projektów.

Zapraszamy na listopadowe konferencje DESIGNW Warszawie Michał Zakrocki z TWÓRCZYWO.pl podczas wykładu "Więcej 'ja' w moim mieszkaniu" - zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi, jak za pomocą rzeczy unikatowych - autorskich dekoracji, napisów 3D, liter, abażurów, oklein, naklejek, plakatów, tapet... - nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl - partnera merytorycznego konferencji, na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność. Na wykład zapraszamy do Hotelu Monopol w Katowicach.

Krakowskim architektom, którzy w tym roku nie dotarli na Łódź Design Festival polecamy fotorelację z wystaw i prelekcji prezentujących najnowsze trendy w designie. Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się arch. Piotr Celewicz.

Nie zabraknie ciekawych polskich firm jak MIUKI - twórcy oryginalnych, niewiarygodnie lekkich i wygodnych poduch w przeróżnych wzorach i kolorystyce. Można będzie posiedzieć na Miukach w Katowicach i Krakowie.

Organizator konferencji - VIRTUS oraz Partnerzy jak zawsze zapewniają świetną organizację, ciekawe miejsca, wysoki poziom merytoryczny konferencji.

Zapraszamy w terminach: 13.11, 14.11 Warszawa 14.11. Sopot 15.11 Kraków 20.11 Katowice 22.11 Białystok 28.11 Szczecin Szczegóły, aktualne informacje dostępne na ww.virtus.com.pl oraz na Facebooku.

Do zobaczenia na konferencjach!

Virtus Studio ul. Wrzesińska 6/10, 31-031 Kraków tel. 12 429 55 20 e-mail: vitus@virtus.com.pl www.virtus.com.pl

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Virtus

Polecamy Ci również

Zobacz także