Zastawa stołowa - śniadanie z uśmiechem

Zastawa stołowa - śniadanie z uśmiechem

miseczki porcelanoweWstałeś lewą nogą, a może tryskasz energią? W zależności od humoru możesz śmiało wyrazić emocje, jedząc śniadanie w towarzystwie równie nadąsanych lub zadowolonych miseczek, kubków czy filiżanek z oferty Bonami.pl.

Oryginalna zastawa zaprojektowana przez grupę 58products będzie świetnym kompanem dla wszystkich, którzy lubią rozpoczynać dzień w samotności, albo wręcz przeciwnie – od samego świtu chcą podzielić się z bliskimi swoją radością.

Bywasz rano rozdrażniony? Nie masz ochoty na rozmowę i zamiast odpowiadać na pytania wolisz wysłać jasny komunikat, bez obaw, że kogoś urazisz? Nadąsana miska lub kubek będą idealne dla Ciebie. To świetni towarzysze, którzy dodadzą Ci otuchy i wsparcia w chwilach bojowego nastawienia, w dodatku z cierpliwością będą znosić Twoje humory. A osobom, które staną Ci na drodze, od razu wyślą jasny przekaz – „podchodzisz na własne ryzyko“.

zastawa stołowa
miseczki
zabawna miseczka
biała zastawa stołowa


Dla duszy towarzystwa i entuzjasty rodzinnych spotkań niezastąpione będą naczynia z prezentowanej kolekcji, oddające pozytywne emocje – od przyjaznego uśmiechu, po iście zwariowaną minę. Filiżanki do kawy, kubki, imbryk czy miski na przekąski ubrane w realistyczne miny to doskonały pretekst do zaplanowania wesołego spotkania i pomysłowa forma zaproszenia znajomych, której na pewno nikt się nie oprze. Przy okazji – można sporo dowiedzieć się o naszym rozmówcy...

Jeśli w którymś momencie zapragniemy zawęzić towarzyski krąg tylko do jednej osoby, ale z oporem przychodzi nam jawne wyrażanie swoich uczuć, pomocne będą designerskie naczynia, które załatwią sprawę za nas. „Zakochana miska“, „całuśny kubek“ lub „szczęśliwa para“ to bardzo romantyczna i wymowna forma miłosnego wyznania, której trudno się oprzeć. Pomysłowe akcesoria wyręczą nie tylko spryciarzy z bujną wyobraźnią, ale także nieśmiałków, którym zależy na podbicu serca drugiej połówki. 
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Bonami

Polecamy Ci również

Zobacz także