Zdrowy sen na materacu kieszeniowym

0
Zdrowy sen na materacu kieszeniowym

Materace sprężynowe nie muszą kojarzyć się z irytującym skrzypieniem i sprężynami wychodzącymi na zewnątrz po dłuższym czasie użytkowania. Nowoczesną kontynuację tradycyjnej technologii stanowią materace kieszeniowe.

Materac ODYS marki Janpol

W modelu ODYS z oferty firmy JANPOL sprężyny tworzące wypełnienie znajdują się w osobnych kieszeniach, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Taki system sprawia, że ugięcie jednej sprężyny nie powoduje reakcji kolejnych. W praktyce oznacza to wyjątkową elastyczność i optymalne dopasowanie do kształtu ciała. ODYS posiada wkład kieszeniowy o siedmiu strefach twardości, co uwzględnia ergonomię ludzkiego ciała.

W trakcie spoczynku wymaga ono w różnych miejscach innej siły podparcia. Wkład obłożony jest płytami lateksowymi, które nie wchłaniają kurzu ani alergenów. Materac z oferty JANPOLU świetnie dopasowuje się do kształtów ciała i może służyć dwóm osobom, nawet o bardzo odmiennej wadze. Możliwość stosowania go po dwóch stronach gwarantuje długą żywotność i funkcjonalność.

Materac ODYS marki Janpol zapewni zdrowy sen

Oceń artykuł
4,00 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Janpol

Polecamy Ci również

Zobacz także