Zdrowy wypoczynek dziecka

5
Zdrowy wypoczynek dziecka

Nieustannie troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech. Oprócz właściwej diety i aktywności w ciągu dnia zadbajmy, by również noc pracowała na ich korzyść...

Materac EOL marki Janpol zapewni maluchowi spokojny i zdrowy sen.Wady kręgosłupa to dziś niestety powszechny problem, dotykający coraz częściej także dzieci. Sprzyja temu siedzący tryb życia, dlatego warto od najmłodszych lat zachęcać nasze maluchy do ruchu, najlepiej samemu dając dobry przykład. Poza aktywnością ważny jest także odpoczynek - maluch przesypia od 8 do 10 godzin w ciągu doby.

W trosce o zdrowy kręgosłup zaopatrzmy sypialnię dziecka w materac EOL z oferty firmy JANPOL. Jego wkład stanowi płyta lateksowa obłożona jednostronnie płytą kokosową. Lateks to bardzo przyjazny dla małych pleców surowiec, ponieważ charakteryzuje się niezwykłą elastycznością, a jednocześnie jest odporny na odkształcanie. Dostosuje się do indywidualnych wymiarów dziecka, zapewniając odpowiednie podparcie dla każdej partii jego ciała.

Materac EOL marki Janpol zapewni maluchowi spokojny i zdrowy sen.Lekkie i przewiewne włókno kokosowe ma właściwości antyalergiczne, pochłania też pot oraz wilgoć panującą w otoczeniu. Doskonałą jakość materaca EOL gwarantuje pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.
Materac EOL

  • Producent: JANPOL
  • Cena: od 293 zł
  • Więcej informacji na www.janpol.pl
Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Intro Media

Polecamy Ci również

Zobacz także