Zegar, który nie tylko odmierza czas!

Zegar, który nie tylko odmierza czas!

Zegar, choć nieustająco przypomina nam o przemijającym czasie to w świecie współczesnym niezbędny przedmiot codziennego użytku. Jego marka i wartość mogą, zwłaszcza w kręgach biznesowych, wskazywać na status majątkowy osoby, a oryginalny design jest szczególnie ceniony przez koneserów sztuki i artystów.

Zegar narożny kwarcowyTen niezwykły przedmiot spełnia zatem wiele funkcji - jest ozdobą wnętrza, symbolem poziomu materialnego, a przede wszystkim odmierza czas pracy i odpoczynku będąc swoistym regulatorem naszego życia.

Narożny zegar skrzyniowy należący do kolekcji Arkadia to propozycja firmy Mebin dla osób ceniących połączenie piękna z praktycznymi rozwiązaniami. Umieszczony został wewnątrz niezwykle gustownej szafy w ciepłym wybarwieniu orzecha, zaopatrzonej w funkcjonalne półki, które mogą być świetnym miejscem dla ozdobnej ceramiki, butelek z winem i szklanych akcesoriów. Szuflady znajdujące się poniżej zegara to nie tylko dodatkowe rozwiązanie o charakterze użytkowym, ale także estetyczny wzorniczo element komponujący się doskonale z całością.

Ten piękny przedmiot wykonany został z litego drewna, ręcznie wykończony i lakierowany specjalnie utwardzanymi lakierami zapewniającymi bryle nie tylko trwałą powłokę, ale i szlachetny wygląd. Solidny, w klasycznym stylu dekoracyjny zegar z kolekcji Arkadia pasować będzie najlepiej do wnętrz urządzonych tradycyjnie, w których przeważają naturalne elementy wystroju; meble wykonane z drewna, suszone kwiaty, haftowane ręcznie obrusy czy wreszcie stara, elegancka porcelana.

Jadalnia - meble z kolekcji Arkadia

Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także