Zestaw natryskowy i deszczownica - domowe SPA

Zestaw natryskowy i deszczownica - domowe SPA

Niezależnie, czy to orzeźwiający, poranny prysznic czy wieczorna kąpiel, odpowiednie wyposażenie strefy natryskowej w łazience zagwarantuje wygodę użytkowania i oczekiwany relaks. Pomogą w tym najnowsze produkty marki Deante: deszczownie Peonia oraz zestaw natryskowy Dalia, które z powodzeniem można dostosować do potrzeb domowników.

Nowe deszczownie z serii Peonia charakteryzują się stonowanym minimalizmem i licznymi funkcjami natrysku. Produkty są dostępne w dwóch wersjach. Pierwszą z nich jest deszczownia wyposażona w zintegrowaną baterię mieszaczową, drugą – model bez baterii, z dodatkowym, 50-centymetrowym wężykiem przyłączeniowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można połączyć użyteczność deszczowni z indywidualnie dobraną baterią.

Peonia kompletna posiada 5-funkcyjną słuchawkę prysznicową oraz drążek o wysokości regulowanej w zakresie 900-1250 mm. W wersji pozbawionej baterii regulacja wynosi od 860 do 1210 mm, a słuchawka jest 3-funkcyjna. Oba wzory nowych deszczowni zostały wyposażone w chromowane 2-funkcyjne górne głowice natryskowe oraz podwójnie plecione węże natryskowe.

Osobom, które nie planują montażu deszczownicy, marka Deante proponuje bardzo ciekawy zestaw natryskowy, który może służyć także jako… deszczownia. Drążek w nowym zestawie Dalia został zakończony specjalnym górnym uchwytem stabilizującym 3-funkcyjną słuchawkę natryskową, dzięki czemu może ona pełnić rolę głowicy deszczowej. Dodatkowo, produkt posiada także tradycyjny uchwyt na słuchawkę o regulowanym położeniu.

Wszystkie nowe produkty marki Deante zostały wyposażone w system anti-calc, który utrudnia osadzanie się kamienia w punktach wypływu wody, a także pomaga w jego usunięciu.

Deszczownia Peonia (kompletna)

Wysokość drążka: 90-125 cm
Szerokość: 42 cm
Cena sugerowana: 619 zł

Deszczownia Peonia

Wysokość drążka: 86-121 cm
Szerokość: 42 cm
Cena sugerowana: 429 zł

Zestaw prysznicowy Dalia

Wysokość drążka: 75 cm
Cena sugerowana: 189 zł

deszczownica z baterią Peonia       deszczownica Peonia   zestaw prysznicowy Dalia

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także