Zimą - przemarznięte, zmęczone ciało potrzebuje...

Zimą - przemarznięte, zmęczone ciało potrzebuje...

W tym czasie szczególnie docenimy zalety kąpieli z wykorzystaniem hydromasażu. Każdy, kto choć raz miał przyjemność korzystać z tej opcji kąpieli, wie, jak wspaniale pozwala nam zregenerować nadwątlone siły.

Kabina prysznicowa SanplastZ pewnością uda nam się to w kabinie hydromasażowo-parowej Space Line firmy Sanplast, która stworzona została w myśl starożytnej maksymy: W zdrowym ciele - Zdrowy duch! Dostarcza niezwykłych wrażeń podczas odprężających kąpieli oraz zabiegów odnowy biologicznej. Pobudza i jednocześnie relaksuje, powodując rozluźnienie napiętych mięśni ciała.

Konstruktorzy kabiny postawili na połączenie nowoczesnego design'u z wysoką jakością wykonania. Efekt - z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników kąpieli. Minimalna ilość profili oraz detali, powoduje wrażenie przestrzenności i sprawia, że produkt idealnie pasuje do wnętrza każdej łazienki.

Space Line wyposażona jest w wielofunkcyjny aluminiowy panel z 6 wielopunktowymi dyszami, system masażu bocznego i funkcję odkamieniania generatora pary. W czasie działania kąpieli parowej można uruchomić funkcję biczów szkockich z deszczownicy, które wzmacniają nasz organizm i uodparniają na infekcje. Jest to szczególnie przydatna funkcja w okresie przesileń pogodowych.

Swobodny relaks i odpoczynek zmęczonych nóg zapewni taboret, a możliwość kąpieli przy rytmach ulubionej muzyki uprzyjemni chwile spędzone w łazience. Produkt standardowo zabezpieczony jest modyfikacją powierzchni szkła Glass protect.

Kabina Space Line dostępna jest w podstawowej wersji Standard i ekskluzywnej Lux. Firma Sanplast posiada w swojej ofercie także podobne produkty: Ergo Line Ergo Basic.

Oceń artykuł
2,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także