Zlew granitowy Madagaskar od Laveo

0
Zlew granitowy Madagaskar od Laveo

Zlewy granitowe są coraz chętniej kupowane przez Polaków. Po pierwsze ze względu elegancję po drugie - ciekawy design, o który ciężko w przypadku zlewów ze stali nierdzewnej.

jednokomorowy zlew granitowy

Dodatkową zaletą zlewów z naturalnych surowców jest struktura powierzchni, przybierająca w zależności od mieszanki minerałów różne miksy kolorystyczne i fakturę. W ślad za trendami w nowoczesnej aranżacji kuchni, na rynku pojawił się nowy zlewozmywak granitowy marki Laveo - Madagaskar.

Pierwszy z modeli Madagaskaru, który trafił na półki sklepowe to zlew jednokomorowy z ociekaczem - najpopularniejszy w polskich domach. Wykonany jest w 80 proc. z naturalnych składników mineralnych i w 20 proc. z żywic poliestrowych, które zapewniają mu szczelność i odporność na stłuczenia. Jest to typ zlewu wpuszczanego w blat o długości 78 cm. Zlew posiada duży odpływ 3,5' z przelewem, chromowane zaślepki oraz 10-letnią gwarancję. Idealnie komponuje się z chromowanymi bateriami o nowoczesnym designie, na przykład w kształcie litery "u" lub "f".

Zlew jest produkowany w Polsce. Dostępny w kolorze beżowym w sieci marketów Castorama. Cena około 680 zł.

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także