Zlew z opcją oszczędzania miejsca - idealne rozwiązanie...

0
Zlew z opcją oszczędzania miejsca - idealne rozwiązanie...

Boom w światowej aranżacji przeżywają kuchenne zlewy z płytkimi komorami. Głównie dlatego, że masowo myjemy naczynia w zmywarce i tylko czasem opłukujemy pojedyncze rzeczy w zlewozmywaku.

Zlewozmywak Ibiza to ostatnia nowość w kategorii płytkich komór. Laveo, cena ok. 520 złMniejsza komora oznacza oszczędność miejsca, ale też spore ułatwienia. Zwłaszcza dla kobiet w ciąży, osób starszych, które nie mogą się schylać, ale też dzieci, które pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach.

Płytka komora zlewu ma zazwyczaj około 12-16 centymetrów głębokości. Jest sporym ułatwieniem, ale też sojusznikiem w walce o wolne miejsce zwłaszcza w małych kuchniach. - Im płytszy zlew, tym więcej miejsca w szafce pod nim, a to oznacza, że możemy prowadzić selektywną zbiórkę śmieci albo po prostu zmieścić tam więcej półek na środki czystości - mówi Maria Kubiak, ekspertka ds. produktu z firmy Kuchinox.

Ciekawym modelem nowoczesnego zlewu, który oszczędza miejsce jest Ibiza, sygnowana przez markę Laveo. To rzadko spotykany na polskim rynku nowoczesny design z kwadratową płytką komorą, który tworzony jest z supertrwałego materiału o nazwie poligran. Tworzywo o 35-letniej gwarancji to aż 80 proc. minerałów połączonych żywicą poliestrową, która zapewnia im szczelność i długowieczność. Ibiza pasuje niemal do każdej aranżacji, choć najlepiej komponuje się z blatami w kolorze drewna i stylowymi dodatkami. Można ją kupić w sieci Castorama i Leroy Merlin.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także