Zlewozmywak ceramiczny

Zlewozmywak ceramiczny

Aranżując kuchnię większość z nas stawia na wygodę w korzystaniu z urządzeń, ich dobrą jakość oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

zlewozmywak ceramiczny

Nowy wbudowywany zlewozmywak ceramiczny Franke Mythos 651 stanowi idealny wybór dla tych, którzy cenią wygodę, prostotę i piękno. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka forma zlewozmywaka oraz unikatowe właściwości materiału, z jakiego jest wykonany, czyli najwyższej jakości ceramiki. Materiał ceramiczny stosowany przez Franke charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Nie przejmuje zapachów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

higieniczna powierzchnia zlewozmywaka

Innowacyjna powłoka CeramicPlus, zastosowana w zlewozmywaku Mythos 651 w kolorze czarnym powoduje, że brud i woda nie utrzymują się na powierzchni. Ponadto powłoka CeramicPlus ułatwia usuwanie plam oraz kamienia, wpływa na oszczędność wody oraz redukcję zużycia środków czyszczących.

Jaki zlewozmywak

granitowy
wynik głosowania
42,5%
stalowy
wynik głosowania
30%
z konglomeratu
wynik głosowania
27,6%

Ilość oddanych głosów: 384


Dodatkowo Mythos 651 posiada wygodny korek automatyczny, dużą komorę, w której z łatwością umyjemy nawet większe naczynia oraz mniejszą, idealną do płukania warzyw czy owoców.
Zlewozmywak ceramiczny Mythos 651 to elegancja, piękno formy i wykonania, trwałość oraz funkcjonalność. Dzięki tym cechom niewątpliwie będzie stanowił pewny zakup na długie lata.
Wszystkie modele zlewozmywaków ceramicznych FRANKE zostały objęte 15. letnią gwarancją.czrny zlewozmywak

Cena: 3 599 zł (zlewozmywak biały), 4 199 zł (zlewozmywak czarny)

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także