Zlewozmywak Franke Centinox odznaczony Złotym Godłem...

0
Zlewozmywak Franke Centinox odznaczony Złotym Godłem...

Kapituła konkursu Najwyższa Jakość QI 2011, organizowanego przez Forum Biznesu, przyznała zlewozmywakowi Centinox marki Franke złote godło w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości.

Zlewozmywak Franke CentinoxNajwyższa Jakość QI 2011, konkurs organizowany przez Puls Biznesu, wraz z rosnąca grupą uczestników z roku na rok odnotowuje coraz większą popularność. W programie biorą udział firmy małe, średnie i duże reprezentujące wszystkie sektory gospodarki, które łączy dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Zlewozmywak Centinox to produkt szczególny, zaprojektowany z myślą o uczczeniu stulecia istnienia firmy Franke. Seria Centinox jest połączeniem eleganckiego stylu, wyrafinowanej koncepcji i szwajcarskiej jakości wykonania. Zlewozmywak wraz z zestawem idealnie dopasowanych i współpracujących ze sobą akcesoriów może zostać uzupełniony o baterię i dozownik z tej samej serii. Praktyczne wyposażenie takie jak ociekacz, wkładka ociekowa czy deska do krojenia z antybakteryjną powłoką daje nam wręcz nieograniczone możliwości, podnosząc zlewozmywak do rangi kuchennego centrum dowodzenia.

Złote godło Najwyższa Jakość QI 2011 jest kolejnym, po nagrodzie Red Dot Design, wyróżnieniem dla zlewozmywaka Centinox, które potwierdza wyjątkową jakość i wzornictwo produktu.

Oceń artykuł
3,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także