Zlewozmywak w małej kuchni

0
Zlewozmywak w małej kuchni

Dla właścicieli małych kuchni firma Franke przygotowała miłą niespodziankę wprowadzając nowe modele kompaktowych zlewozmywaków wykonanych z Fragranitu +. Dzięki temu mamy jeszcze większy wybór oraz większe możliwości aranżacyjne kuchni.

zlewozmywak z fragranituDzięki kompaktowym wymiarom i szerokiej palecie dostępnych kolorów, nowe modele zlewozmywaków MRG 611-62, MRG 651-78 oraz ROG 611-62 mają szansę stać się prawdziwymi hitami w ofercie Franke. Wykonane z Fragranitu + są odporne na zarysowania, powstawanie plam oraz działanie wysokich temperatur i nawet po latach użytkowania nie tracą koloru, będąc prawdziwą ozdobą kuchni. Specjalna powłoka Sanitized(R), którą zabezpieczona jest powierzchnia zlewozmywaków fragranitowych Franke, ogranicza rozwój bakterii, i mikroorganizmów aż w 99%, gwarantując tym samym najwyższy standard higieniczny.

Kompaktowe rozmiary sprawiają, że zlewozmywaki te posiadają mały, ale praktyczny ociekacz. Można na nim wygodnie odstawić szklanki czy pozostawić owoce do ocieknięcia. Modele MRG 611-62 i MRG 651-78, które wzbogacą serię Maris, to propozycja dla osób poszukujących prostych, nowoczesnych rozwiązań. Prostokątny kształt, gładkie powierzchnie komory i ociekacza nadają im dyskretny, elegancki, wręcz minimalistyczny wygląd. Zlewozmywak Maris MRG 611-62 dostępny jest także w najnowszej ofercie promocyjnej marki w zestawie z baterią za pół ceny.

czarny zlewozmywakWzornictwo modelu ROG 611-62 z linii Pamira odwołuje się do tradycyjnych kształtów okrągłego zlewozmywaka z charakterystycznymi żłobieniami na ociekaczu. Zaokrąglone linie zlewozmywaka pozwalają na umiejscowienie go i wygodne korzystanie nawet w rogu zabudowy kuchennej.

Modele MRG 611-62 i ROG 611-62 nadają się do montażu w szafkach o szerokości 45 cm, natomiast MRG 651-78 to propozycja do szafki 60cm. Podobnie jak inne zlewozmywaki z oferty Franke, także wspomniane nowości objęte są 15 letnią gwarancją producenta.

MRG 611-62 w cenie 1199 zł oraz MRG 651-78 w cenie 1299 zł dostępne są w kolorach: beżowym, grafitowym, orzechowym, ciemnym brązie oraz bieli polarnej. ROG611-62 dostępny jest w kolorach grafitowym i beżowym w cenie 699 zł.

zlewozmywak jednokomorowy
Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także