Zlewozmywaki Franke z 15-letnią gwarancją [ZDJĘCIA]

0
Zlewozmywaki Franke z 15-letnią gwarancją [ZDJĘCIA]

W ofercie Franke znajdzie się zlewozmywak do każdej kuchni, zaspokajający różne potrzeby i zadowalający nawet najbardziej wybredne gusta. Tym, co cechuje wszystkie zlewozmywaki z bogatej oferty firmy, jest najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, nowoczesne wzornictwo oraz 15-letnia gwarancja producenta.

Franke oferuje zlewozmywaki stalowe wbudowywane, do podbudowy oraz montowane na równi z blatem. Wysokowartościowa stal szlachetna, z której produkowane są zlewozmywaki Franke jest nierdzewna, odporna na wysokie temperatury oraz kwasy i zasady używane w gospodarstwach domowych. Stal szlachetna wykorzystywana do produkcji zlewozmywaków Franke, występuje w dwóch wykończeniach powierzchni do wyboru: jedwab oraz len.

Czytaj także: Stylowe kuchnie od Franke - od stylu retro po nowoczesność

Zyskujące coraz większą popularność zlewozmywaki granitowe wykonane są nowego, ulepszonego produktu o nazwie Fragranit Durakleen Plus. Fragranit wyprodukowany jest w 80% z prawdziwego granitu, jednego z najbardziej wytrzymałych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi spoiwo akrylowe, charakteryzujące się wyjątkową twardością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu udało się uzyskać niezwykle gładki, a jednocześnie bardzo odporny materiał. Wszystkie zlewozmywaki i komory podbudowywane firmy Franke wykonane z fragranitu posiadają powierzchnię zabezpieczoną nową powłoką Sanitized, ograniczającą rozwój bakterii.

Czytaj także: Niepowtarzalne kształty systemu kuchennego Polyedro firmy Franke

Oprócz zlewozmywaków stalowych i fragranitowych, Franke proponuje swoim klientom także inne rozwiązania, takie jak szkło łączone ze stalą szlachetną oraz nowy materiał Tectonite. Wszystkie modele zlewozmywaków, niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane, objęte są 15-letnią gwarancją.

Więcej informacji o zlewozmywakach Franke na stronie www.franke.pl

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także