Złoty, biały czy czerwony - jaki kolor mają święta...

Złoty, biały czy czerwony - jaki kolor mają święta...

Świąteczna inspiracja - modne świąteczne aranżacje z marką PARA Paints

Modne świąteczne aranżacje przedstawia PARA Paints. Wybierz połączenie kolorystyczne, które najbardziej pasuje do Twojego mieszkania i najlepiej oddaje jego klimat!

Nowoczesny szyk złota i czerni

Połączenie czerni i złota to idealny sposób na święta w stylu glamour. Minimalistyczne ozdoby podkreślają elegancję i wyrafinowanie domowników. Niebanalna dekoracja, brak przepychu, a zarazem podkreślenie świątecznego charakteru to kwintesencja szykownych świąt. Biało-czarne talerze ze złotą lamówką zostały ustawione na czarnym stole bez obrusu, świątecznego ciepła dodaje blask złotych świec oraz świątecznych ozdób.

Iskry w powietrzu bieli i srebra

Jeśli chcemy stworzyć urok białych świąt także w domu, użyjmy do aranżacji palety bieli i srebra. Białe, kryształowe i metaliczne ozdoby powinny być w centrum uwagi. Nawet jeśli zdecydujemy się na użycie kolorowych dodatków, koniecznie niech to będą pastele! Delikatny róż lub błękit jeszcze bardziej podkreśli biel świątecznego stołu lub choinki.

Tradycyjne świąteczne kolory - czerwień i zieleń

Jednym z ulubionych świątecznych trendów jest połączenie soczystej zieleni choinki z czerwienią świątecznych ozdób. Nowoczesne a zarazem tradycyjne wnętrze wprowadza każdego w wyśmienity nastrój oczekiwania na świąteczną kolację.

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: PARA Paints

Polecamy Ci również

Zobacz także