"Zmajstruj coś tej zimy!" KONKURS Urządzone.pl i Castoramy...

"Zmajstruj coś tej zimy!" KONKURS Urządzone.pl i Castoramy...

Drodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Sprawdźcie, czy jesteście na liście zwycięzców!

Sponsorem nagród w konkursie jest Castorama.Bardzo się cieszymy, że wspólna inicjatywa z Castoramą spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście nas gradem odpowiedzi, a wybór najlepszych okazał się naprawdę trudny! Po długich debatach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujących autorów:

* Robert G. * Małgorzata F. * Paulina K. * Agnieszka Cz. * Wojciech G.

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*****

Dziękujemy Wam za udział w konkursie! Otrzymaliśmy od Was setki odpowiedzi, które czytamy, by wyłonić zwycięzców, dlatego prosimy Was o cierpliwość. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w czwartek! :)

*****

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was karty podarunkowe Castorama o wartości 50 zł!

Karmnik dla ptaków, półka na książki, a może ozdoba do pokoju dziecka? Majsterkowanie to nie tylko męskie hobby! Panie też chętnie sięgają po młotek czy piłę i same konstruują przeróżne rzeczy! Takie zajęcie odpręża, ale i pobudza kreatywność!

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was 5 kart podarunkowych Castorama o wartości 50 zł każda!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy przysłać na adres urzadzone@gratka.pl odpowiedź na pytanie: "Jaki przedmiot stworzyłbyś dzięki zestawowi narzędzi z Castoramy i dlaczego?".

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 7.01.2013 r. od godziny 09.00 do 20.01.2013 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 24.01.2013 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.

Regulamin konkursu znajduje się tu

Fundatorem nagród w konkursie jest Castorama.Majsterkowanie to ciekawe i pożyteczne hobby!

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także