Zmień kolorystykę ścian na jesień

Zmień kolorystykę ścian na jesień

Szara i dołująca aura za oknem sprawia, że większość czasu spędzamy w domu. Jak szybko i skutecznie sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej przytulne? Wystarczy, że wprowadzimy do niego nowy kolor.

Energetyczne wnętrze na jesień

Jesienne malowanie to doskonały sposób na poprawę nastroju i ożywienie wnętrza.

Przemalowanie całego salonu, lub dla mniej odważnych - jednej ściany, to żaden remont. Dzięki nowoczesnej technologii farby PARA Paints nie wydzielają zapachu. Oznacza to, że możemy mieszkać w świeżo odświeżonym pomieszczeniu już w ten sam dzień. Ponadto nie trzeba być specjalistą, żeby estetycznie pomalować ściany. Farba PARA Premium 900 MAT doskonale sprawdza się w rękach amatorów. Bardzo dobrze i szybko się nakłada. Ponadto farby Para idealnie odwzorowują kolor wybrany z palety 3500 barw.

Tej jesieni polecamy ciepły pomarańcz. Według psychologii kolorów, ta barwa ma właściwości pobudzające. Z pewnością pomoże pokonać demotywującą szarugę za oknem a ponadto wprawi nas w wyśmienity nastrój.

Jeśli nie mamy nastrojowego oświetlenia zaopatrzmy się w świece. Ocieplą i dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Brakuje tylko miękkiego koca w kontrastowym do ścian kolorze i energetyczna aranżacja gotowa!

Cena za litr: 38 zł brutto

Farby PARA PAINTS dostępne są w Salonach Wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA PAINTS.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dekorian, Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także