Zmywarka, która oszczędza wodę

0
Zmywarka, która oszczędza wodę

W okresie zimowym organizujemy przyjęcia, podejmujemy gości, przygotowujemy wielodaniowe posiłki. Stoły uginają się od smakołyków, po domu roznoszą się zapachy, a w zlewie piętrzą brudne naczynia do zmywania. To nie musi tak wyglądać.

zmywarka do naczyńNowoczesne urządzenia AGD pomogą nam w przygotowywaniu potraw, ale także w sprzątaniu. Zmywarka umyje za nas naczynia, zużywając przy tym mniej wody. A my, odzyskany w ten sposób czas możemy spędzić z rodziną lub przyjaciółmi.

Nowa zmywarka Franke to propozycja dla osób wymagających. Ponieważ zmieści się w niej aż 14 kompletów naczyń, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które dużo gotują i podejmują gości. Wewnątrz komory mamy aż trzy kosze. Góry kosz przeznaczony jest do zmywania małych, płaskich naczyń, od sztućców po filiżanki po kawie i małe talerzyki. Dzięki temu, zyskujemy więcej miejsca w dolnym koszu na garnki, formy do pieczenia i półmiski.

Mycie naczyń w zmywarce ma same zalety. Jest nie tylko wygodniejsze, ale również tańsze, a dla środowiska naturalnego lepsze niż zmywanie ręczne. Dlatego właśnie zmywarki stają się standardowym wyposażeniem nowoczesnej kuchni.

Zmywarka Franke FDW 614 DTS 3B A++ zużywa jedynie 9 litrów wody na cykl zmywania. Mamy do dyspozycji 9 programów, w tym delikatne, BIO, zmywanie antybakteryjne.

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także