Znamy jurorów IV edycji konkursu na projekt wnętrza

Grzejnik Charleston
Klasyczny grzejnik żeberkowy daje wielkie możliwości kreatywnej aranżacji przestrzeni.

Konkurs na projekt wnętrza z grzejnikiem to wyzwanie dla architektów i szansa na zdobycie cennych nagród. Jurorem konkursu będzie m.in. Natalia Nguyen.

Konkurs marki Zehnder polega na zaprojektowaniu wnętrza, w którym znajdzie się grzejnik Charleston, czyli absolutny klasyk gatunku. Stalowy grzejnik żeberkowy, którego pierwowzór powstał i został opatentowany już 80 lat temu, łączy ponadczasowe wzornictwo i nowoczesną technologię. Grzejnik jest dostępny w wielu wymiarach, kolorach oraz formach (również łukowato wygiętych, czy łamanych) – można go zastosować we wnętrzach różnego typu i w wielu konfiguracjach. Wszystko to sprawia, że grzejnik Charleston jest doskonałym bohaterem konkursu na projekt wnętrza, pozwalając uczestnikom wykazać się nieskrępowaną kreatywnością.

Dowiedz się więcej o: Wszechstronnym grzejniku o klasycznej formie

W każdej edycji w Jury konkursu zasiadają same znakomitości. W tegorocznej edycji do Jury dołączyła Natalia Nguyen architekt i projektantka wnętrz, a także gwiazda programów telewizyjnych związanych z projektowaniem wnętrz.

Moja miłość do architektury i designu trwa od ponad 10 lat. Dziedzinom tym poświęciłam całe życie zawodowe, które powiązałam z pracą w biurach architektonicznych i studiami aranżacji wnętrz. Ukończyłam Politechnikę Warszawską oraz Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design. Architektura jest wyzwaniem, które chcę rozwijać i zgłębiać do końca życia. Najbardziej cenię w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbiam niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały. Szerszej publiczności znana jestem jako współprowadząca program „Pan i Pani House”, emitowany na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowałam po Polsce by zmieniać wnętrza w polskich domach. Kolejnym medialnym wyzwaniem był program „Bitwa o dom”, w którym zasiadałam w Jury przez 3 jego edycje. Obecnie mam przyjemność zasiadać w Jury konkursu Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! edycja 4/2015.

Jury konkursowe w składzie: Dariusz Gocławski, Romuald Loegler, Natalia Nguyen, Patrycja Zaczyńska, Andrzej Hubka, Edward Lach oraz Eric Strauch będzie oceniało projekty w dwóch kategoriach, czyli: „Realizacje” oraz „Wizualizacje”. W każdej z nich do zdobycia są cenne nagrody.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu – oraz – udziału w nim. Konkurs trwa do 31.03.2016 r.

Jednym z jurorów jest Dariusz Gocławski – absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dariusz Gocławski jest członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Pracował dla koncernów z Japonii, USA i Belgii. W roku 2004 założył pracownię A+D RETAIL STORE DESIGN, w której projektuje z użyciem wirtualnej rzeczywistości w skali 1:1. Architekt działa na terenie całej Europy. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz komercyjnych. Ma na koncie ponad 2200 realizacji wnętrzarskich. Na koncie swoich osiągnięć ma liczne projekty mebli i identyfikacji. Jest aktywnym wykładowcą, panelistą, prelegentem i autorem licznych artykułów na temat projektowania wnętrz komercyjnych.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także