Żywe kolory są modne w tym sezonie - im więcej, tym...

Żywe kolory są modne w tym sezonie - im więcej, tym...

Dzięki produktom home&you stworzymy pełne radości wnętrze w kolorach tęczy.

Pościel KAYDEN 129-159 złNadszedł czas na żywe kolory i odważne kontrasty. W obecnym sezonie możemy bowiem dowolnie łączyć ze sobą barwy - najlepiej pod postacią dużej ilości dodatków. Jeśli jednak brakuje nam pomysłów, w home&you znajdziemy odpowiednie produkty.

Czytaj także: Powiew lata w Twoim domu. Stwórz marynistyczne wnętrze razem z home&you [GALERIA] Aranżację salonu zacznijmy od stolika, nakrywając go pstrokatym bieżnikiem Iris. Miejsce na kanapie zarezerwujmy z kolei dla jaskrawo-zielonego koca, na którym rozkwitnie kwiecista poduszka (np. Rabatte). Blasku wnętrzu nadadzą szklane świeczniki o kontrastujących barwach i kształtach: Amarillo i Tinkerbell, przypominające szklane kwiaty. Z salonu przeniesiemy się do sypialni, gdzie spędzimy noc otuleni pościelą o wyrazistych odcieniach, np. Kayden. Doskonale komponować się z nią będzie szafka nocna o nieco stonowanych barwach. Odważniejszym proponujemy natomiast wzmocnienie kontrastu, zawieszając czerwone ozdoby oraz cytrynowy lampion Chandelier, który sprawi, że we wnętrzu zagości romantyczna atmosfera. Czytaj także: Uporządkuj kuchnię razem z home&you! Nowe linie akcesoriów i dodatków kuchennych [GALERIA]

Po tak spędzonej nocy, załóżmy zielone niczym młoda trawka kapcie Shagini i wybierzmy się na śniadanie. Dzień zacznijmy kolorowo od porannej kawy, popijanej z kubka Rainbows. Posiłek zjedzmy ze smakiem wykorzystując do jego podania barwne naczynia i artykuły kuchenne, takie jak stojak na tosty Vivid. Nieco humoru do pomieszczenia wprowadzą również fioletowe stojaki na sztućce. Jeśli natomiast spodziewamy się wizyty przyjaciół, możemy ich ugościć herbatą podaną w kubkach Vertical. W międzyczasie przygotujmy pyszną sałatkę, używając do tego artykułów we wszystkich kolorach tęczy, jak na przykład misa Salad. Uważajmy tylko, aby się nie pobrudzić - dlatego w naszych popisach kulinarnych przydatny okaże się również fartuch Apples.

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także