Dziewczęcy urok i chłopięca fantazja! Caps - nowa kolekcja...

0
Dziewczęcy urok i chłopięca fantazja! Caps - nowa kolekcja...

Proste kształty, niebanalne rozwiązania i kolorowe akcenty - tak niewiele wystarczy, by wykreować wnętrze przyjazne najmłodszym domownikom. Dzięki nowemu systemowi modułowemu Caps z oferty Black Red White Premium z łatwością będzie można urządzić przestronny, funkcjonalny i estetyczny pokój dziecięcy i młodzieżowy.

Caps - nowa kolekcja mebli młodzieżowych w ofercie Black Red White Premium!Meble dostępne są w wybranych salonach Black Red White na terenie całego kraju. Zdjęcia oraz informacje na temat produktów znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Aranżacja w stylu 'teenager' nie musi być wyzwaniem. Dzięki 16-elementowej, niezwykle funkcjonalnej kolekcji Caps wyposażenie pokoju nastolatka będzie czystą przyjemnością. Meble zaprojektowane z myślą o potrzebach i gustach młodych domowników z łatwością pozwolą wygospodarować miejsce do nauki i zabawy, ale też zasłużonego odpoczynku.

Czytaj także: Meble do pokoju nastolatka stworzą młodzieżowy azyl! - nowa kolekcja mebli Numlock od Black Red White

Pokoje dziecięce i młodzieżowe nie lubią przepychu. Dlatego proste, jasne meble nie tylko optycznie powiększą przestrzeń, ale stworzą też przyjazną, sprzyjającą nauce i zabawie atmosferę spokoju i relaksu. Nowy system modułowy tworzą meble w kolorze 'jasnego dębu belluno', które można dowolnie zestawiać, kreując indywidualnie zaaranżowane wnętrza. Z kolei kolorowe, ozdobne uchwyty listwowe w odcieniach różu i błękitu - dodatkowo wzmocnią charakter pomieszczenia, podkreślając jego dziewczęcy urok bądź chłopięcą fantazję.

W skład systemu Caps wchodzą: pojemne szafy, w tym w opcji narożnej, komody z szufladami w dwóch rozmiarach, zamykane szafki - wysoka i niska, funkcjonalne regały oraz wiszące półki. Kolekcję Caps tworzą również: łóżko z możliwością rozbudowy o dodatkową powierzchnię spania wysuwaną na rolkach, szafka nocna oraz biurko, ława i praktyczny kufer.

Czytaj także: Elegancja w nowoczesnym wydaniu - nowy system modułowy Palemo od Black Red White

System modułowy Caps to doskonały pomysł na aranżację oryginalnego i funkcjonalnego pokoju nastolatka. Szczegółowa oferta oraz zdjęcia dostępne są na stronie www.brw.com.pl.Caps - nowa kolekcja mebli młodzieżowych w ofercie Black Red White Premium!

Oceń artykuł
3,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także