Materac dla gości

1
Materac dla gości

W dużym domu organizacja rodzinnych spotkań nie stanowi problemu. Znacznie trudniej dom otwarty prowadzić na niewielkiej przestrzeni.  Zwłaszcza jeśli gości trzeba przenocować.

materac dla gości

Osobny pokój gościnny to ogromny komfort. Nie zawsze jednak udaje się wygospodarować taką przestrzeń. Wówczas musimy radzić sobie inaczej. Praktycznym rozwiązaniem są piankowe materace składane z Fabryki Materacy Janpol, dostępne w wersji jedno i dwuosobowej. Oba mają po 17 cm wysokości i 200 cm długości. Różnią się szerokością. Wersja dla jednej osoby ma 80 cm, podwójna 120 cm.  Rano, dosłownie jednym ruchem ręki, można złożyć je w fotel i w tej roli ustawić w pokoju. Zwłaszcza, że pokrowce materacy przenośnych wykonane są z bardzo trwałej tkaniny
i dostępne aż w sześciu kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym, zielonym
i brązowym. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do swojego wnętrza.

materac jednoosobowy składanymaterac jednoosobowy

Janpol ma także propozycję dla zupełnych minimalistów – kompaktowy materac przenośny, który w razie potrzeby bez problemu można zabrać ze sobą w podróż. Złożony ma wymiary niewielkiej walizeczki: 65 x 65 x 22 cm, ale po rozłożeniu już 195 cm x 65 cm x 7 cm, co oznacza, że spokojny sen jest możliwy także poza własną sypialnią.

Cena: od 221 zł /przenośny 195 x 65 x 7 cm/

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Janpol

Polecamy Ci również

Zobacz także