Nietypowe rozwiązanie - szafa w łazience

Nietypowe rozwiązanie - szafa w łazience

Jak odpowiednio zagospodarować miejsce w łazience, aby była ona funkcjonalna, spełniała swoje zadanie i znalazło się w niej wystarczająco dużo miejsca do przechowywania rzeczy?

Szafa w łazienceDobrze jest mieć pojemny i ukryty schowek na ręczniki, kosmetyki, suszarkę, akcesoria kąpielowe, tak aby rzeczy nie stały na wierzchu i nie sprawiały wrażenia bałaganu. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się zamontowanie w łazience szafy, odpowiednio dostosowanej do wymiarów pomieszczenia. Łazienki w naszych mieszkaniach mają różne wymiary, jednak jak przekonują specjaliści INDECO, nawet na małej powierzchni można wygospodarować miejsce na zabudowę.

Przy wyborze szafy do łazienki należy zwrócić uwagę na to, z jakich materiałów zostanie wykonana. Nie są polecane płyty laminowane i maty rattanowe czy bambusowe, które pod wpływem wilgoci mogą się deformować i tracić swoją płaską powierzchnię. Świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń takich jak łazienka, są fronty z wypełnieniem lustrzanym czy kolorowym szkłem.

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy do pomieszczeń o dużej wilgotności, w szafach z drzwiami przesuwanymi można stosować metalowe szyny.

Eksperci firmy INDECO podkreślają, że zarówno profile aluminiowe jak i stalowe charakteryzują się dużą odpornością na korozję. Przede wszystkim dzięki wielowarstwowej ochronie powłoki cynkowej i lakieru nie podlegają działaniu wilgoci, potu czy soli.

To najważniejsze punkty, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze szafy. Kolor, wielkość, wysokość, miejsce - tu mamy pełną dowolność.

Więcej informacji na temat projektowania szaf na stronie www.indeco.pl

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, , , ,

Autor: Indeco

Polecamy Ci również

Zobacz także