Nowa książka kucharska Speedcooka

0
Nowa książka kucharska Speedcooka

Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu kuchennemu Speedcook można szybko przygotować wiele smacznych i zdrowych posiłków.

wielofunkcyjne urządzenie kuchenneZ myślą o klientach korzystających z niego na rynku już dawno pojawiła się książka kucharska, podpowiadająca jak w pełni korzystać z jego możliwości. Nie ma jednak niczego, czego nie można byłoby ulepszyć.

W maju 2012 roku na rynku pojawiła się nowa, ulepszona wersja książki kucharskiej dla urządzenia wielofunkcyjnego Speedcook. Z myślą o komforcie klientów, sięgających po propozycje twórców tego robota kuchennego, zmieniono szatę graficzną oraz poprawiono niektóre przepisy.

Speedcook to wieloczynnościowe urządzenie kuchenne, charakteryzujące się klasycznym eleganckim wzornictwem i wykonane z materiałów najwyżej jakości. Zastępuje wiele innych robotów kuchennych, ponieważ łączy w sobie wiele funkcji. Służy jako urządzenie do gotowania, gotowania na parze, waga kuchenna, shaker, mikser, blender, maszynka do mielenia, inhalator i melakser. Jego dużą zaletą jest również to, że można w nim jednocześnie gotować i mieszać, co skraca czas przygotowania wielu potraw.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Speedcook

Polecamy Ci również

Zobacz także