Pokój małego miłośnika koni [GALERIA]

0
Pokój małego miłośnika koni [GALERIA]

Lato za pasem. Z tej słonecznej i ciepłej pory roku cieszą się zarówno małe, jak i starsze dzieci. Wakacje to czas gier i zabaw, które rozwijają zainteresowania maluchów. Jednym z takich letnich hobby jest jazda konna.

Marka BAGGI Design, by przybliżyć obecność koni w codziennym otoczeniu dziecka stworzyła najnowszą kolekcję mebli "Horses", dedykowaną wszystkim miłośnikom tych pięknych zwierząt.

Wakacje sprzyjają zabawom na świeżym powietrzu, sportom i aktywności fizycznej. Dla dzieci to świetny moment, by poznawać nowe rzeczy, nabywać niecodziennych doświadczeń i przeżywać wspaniałe przygody. Jedną z nich, jakże lubianą przez dzieci jest jazda konna. To świetna zabawa łącząca aktywność fizyczną i kontakt ze zwierzętami. Jednak nie wszystkie pory roku sprzyjają jeździectwu. Gdy nadejdą jesienne słoty maluch zatęskni za chwilami spędzonymi na grzbiecie ulubieńca. Co zrobić, by dziecko cieszyło się swoim hobby przez cały rok?

Marka BAGGI Design z myślą o wszystkich małych i dużych miłośnikach koni, stworzyła kolekcję mebli "Horses". Za sprawą wizerunku konia na frontach mebli, system ten przywołuje wspaniałe wakacyjne wspomnienia każdego miłośnika tych dostojnych zwierząt. Jednocześnie jest to kolekcja bardzo uniwersalna, kierowana głównie do młodzieży - zarówno chłopców, jak i dziewcząt, ale dzięki szerokiej gamie brył meblowych również doskonale sprawdza się w pokojach najmłodszych. Możliwość zestawiania dowolnych elementów pozwala na zorganizowanie przestrzeni dla dziecka w praktycznie każdym wieku. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce ciepłych beżów i brązów, a zdobiące fronty rysunki koni wykonane są metodą grawerowania. Dzięki takim akcentom na meblach każdy mieszkaniec pokoju może poczuć się jak podczas wakacyjnego obozu konnego.

Wielu z nas, nie tylko najmłodsi, chciałoby móc zatrzymać na cały rok piękne wakacyjne chwile. Jednym ze sposobów są zdjęcia i pocztówki, innym przedmioty, które zachowujemy na pamiątkę. Wystrój wnętrza też może być nośnikiem wspomnień, które warto zachować na dłużej. Marka BAGGI Design postanowiła w tym pomóc tworząc swoją najnowszą kolekcję mebli "Horses", która zamieni pokój w prawdziwy raj dla każdego miłośnika koni.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: BAGGI Design

Polecamy Ci również

Zobacz także