Półki na książki, płyty, pamiątki

0
Półki na książki, płyty, pamiątki

Regał wolnostojący niski z podświetleniem z kolekcji Corino marki MebinDomowe półki, jakie powinny być? Funkcjonalne - na książki, płyty CD, telewizor, czy sprzęt audiowizualny. Dekoracyjne - służące do ekspozycji eleganckich bibelotów lub ulubionych pamiątek.

Praktyczne, czyli takie, które pomogą uporządkować podręczne drobiazgi, odciążyć biurko z nadmiaru dokumentów, zaaranżować przestrzeń gospodarczą pod schodami, etc. Estetyczne - o ciekawej formie i rozwiązaniach, komponujące się ze stylistyką wnętrza.

Półki są jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia mieszkania ponieważ zawsze znajdzie się na nie miejsce, choćby w najmniejszym wnętrzu. Wiszące, stojące, w formie regałów lub samodzielnych brył, można je kupować pojedynczo i dobierać do już istniejącej kolekcji.Mini regał z kolekcji ArtModulo marki MebinWspółczesne półki wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, oprócz swoich walorów funkcjonalnych są także efektowne i ładne. Na zdjęciach prezentujemy kilka oryginalnych przykładów półek o różnym zastosowaniu z najnowszych kolekcji mebli mieszkaniowych Corino i ArtModulo.

Cechą charakterystyczną nowoczesnych półek jest proste, minimalistyczne wzornictwo i szlachetne materiały: okleina naturalna i szkło. Często, w opcji dodatkowej na życzenie klienta półki dostępne są również w wersji podświetlanej. Kolekcja Corino oferuje szeroką gamę półek wiszących: otwartych i półotwartych z asymetrycznym ramieniem, typowych miejsc do przechowywania podręcznej biblioteczki a także półek telewizyjnych. Dostępne są również w formie regałów o oryginalnej schodkowej formie, z podświetleniem lub bez.

 

Stojak na płyty CD z kolekcji ArtModulo marki MebinInny przykład półek obrotowych znajdziemy w szafce typu barek. We wnętrzu szafki umieszczono specjalne wydzielone półki na wino i eleganckie zawieszki na kieliszki. Funkcja obrotowych półek pozwala na bardzo ciekawą zmianę dekoracji - podczas przyjęcia eksponujemy eleganckie szkło i trunki, natomiast po jego zakończeniu zmieniamy charakter wystawy na bardziej neutralny.

Z kolekcji ArtModulo wybraliśmy dla Państwa designerski regał w ciepłej barwie czereśni, w połączeniu z czarnym szkłem. Geometryczna forma bryły o prostokątnych podziałach półek, nastrojowe oświetlenie LED oraz możliwość dołączenia dodatkowych modułów takich jak panel TV, czy szafka pozwalają na skomponowanie praktycznej i modnej meblościanki dla nowoczesnego wnętrza.

Praktyczne i estetyczne mogą być również półeczki na płyty CD. Półki - stojaki ArtModulo uporządkują z powodzeniem niejedną dyskografię i będą miłym akcentem dekoracyjnym pokoju dziennego lub gabinetu.

Oceń artykuł
4,33 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także