Pomysł na prezent - filiżanki

0
Pomysł na prezent - filiżanki

Jubileusze pozwalają nam przypomnieć sobie wyjątkowe momenty, które wydarzyły się w minionym okresie. Okrągłe rocznice są ważnie nie tylko dla samych jubilatów, ale także dla osób, które towarzyszyły im w tym czasie. Jubileusz jest zatem doskonałą okazją, by podziękować komuś za jego obecność i wspólnie spędzony czas.

filiżanki EmpireJeśli chcemy swoją wdzięczność wyrazić w naprawdę niebagatelny sposób, możemy sięgnąć po piękne upominkowe filiżanki z ćmielowskiej porcelany.

Na kolejne 25 lat pomyślności

- Pomysł przygotowania upominkowych kompletów filiżanek podsunęli nam nasi klienci. W sklepach z ćmielowską porcelaną często padało pytanie: "Co mogę kupić na rocznicę ślubu bliskich mi osób?" - mówi Joanna Niedziela, Dyrektor Handlowy Zakładów Porcelany "Ćmielów" - W takich przypadkach zależy nam na prezentach jednocześnie: pięknych, praktycznych i unikalnych. Z drugiej strony trudno jest ofiarować coś, czego małżeństwo - z kilkuletnim, czy nawet kilkudziesięcioletnim stażem - jeszcze nie posiada. Dlatego pomyśleliśmy o filiżankach, na których znalazłby się inicjały lub imiona jubilatów, a nawet sama nazwa jubileuszu - tak jak w przypadku dekoracji "srebrne gody" - tłumaczy Joanna Niedziela.

filiżanki FestonZłociste filiżanki ze szczerego... serca

Upominkowe komplety to zestaw dwóch filiżanek i spodków malowanych ręcznie prawdziwym srebrem lub złotem. Kolekcje tworzone są na bazie najpiękniejszych ćmielowskich fasonów. Zamawiający może zatem wybrać, zdobioną złotem, upominkową kolekcję w stylu tradycyjnego serwisu Feston lub smukłe naczynia z luksusowej kolekcji Empire. Dla miłośników srebrzystych akcentów ciekawą propozycją jest melancholijny serwis Lwów. Zaprojektowane na bazie kwadratu naczynia, zachwycają subtelnością i klasyczną elegancją rodem z lat 30.

filiżanki LwówOryginalny pomysł, niepowtarzalny prezent

Niezależnie od tego, który zestaw wybierzemy, możemy być pewni, że nasz prezent będzie naprawdę oryginalny. Zamawiając kolekcje upominkowe, mamy możliwość zadecydowania o najważniejszych elementach ich dekoracji. Mogą być to imiona jubilatów, ich inicjały lub data upamiętniająca ważne wydarzenie. Dzięki temu kolekcja upominkowa to niezwykle indywidualny i unikatowy podarunek.

 

Oceń artykuł
4,25 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: m.usielska

Polecamy Ci również

Zobacz także