Ściany w kuchni – dekoracyjne naklejki

Ściany w kuchni – dekoracyjne naklejki

Wszelkie kuchenne eksperymenty najczęściej ograniczają się do urozmaicenia codziennego menu. A gdyby tak gruntownej metamorfozie poddać nie tylko zawartość naszego talerza, ale i wnętrze samej kuchni? Dostępne w niezliczonej ilości wzorów inspirujące naklejki marki Myloview to szybki i bezpieczny, a przede wszystkim bardzo designerski sposób na udekorowanie dowolnej powierzchni oraz wyczarowanie magicznej atmosfery, która sprzyjać będzie kulinarnym przygodom.

ściany w kuchni - dekoracyjne naklejki

Aranżacja ścian w kuchni

Mimo, że każdemu zdarza się myśleć o zmianie kuchennej aranżacji, to wszelkie tego typu marzenia niweczy ponura perspektywa przedłużającego się remontu. Alternatywą dla angażujących czas oraz budżet prac budowlanych mogą stać się naklejki dekoracyjne. Do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, takie jak proekologiczne, certyfikowane tusze lateksowe, dzięki którym dekoracyjne motywy nie są podatne na blaknięcie, a także opierają się działaniu wysokich temperatur oraz panującej w kuchni wilgoci. Z pomocą naklejek można zmienić wygląd nie tylko samych ścian, ale, dzięki witrażowej technologii nadruku, również wszelkich szklanych powierzchni, takich jak drzwi, blaty i witryny szafek. Ponadto z powodzeniem zastąpią one tradycyjne kafelki oraz zadbają o higienę i estetykę wnętrza kuchni.

naklejki dekoracyjne do kuchni

Pomysł na wnętrze

Inspirowane folklorem wzory łowickie, kwiatowa łąka, panorama wielkiego miasta, bezchmurne niebo, geometryczna mozaika – dzięki marce Myloview każdy spośród pojawiających się w wyobraźni wzorów możne stać się elementem kuchennego wystroju. Niemalże nieskończona ilość dekorów pozwala na dobranie dowolnego motywu, który podkreśli atmosferę wnętrza, bądź stanie się kluczowym akcentem całej aranżacji. Ponadto naklejkom w kilka chwil można przywrócić nieskazitelny wygląd, przecierając ich powierzchnię wilgotną ściereczką, a brak jakichkolwiek fug dodatkowo ułatwia zachowanie nieskazitelnej czystości.
Kolekcja naklejek dekoracyjnych marki Myloview sprawi że funkcjonalna kuchnia przeistoczy się
w  najbardziej oryginalny i stylowy zakątek całego domu.

zielona kuchnia
naklejki ścienne
dekoracyjne naklejki
pomysł na ścianę w kuchni
aranżacja kuchni - naklejki
naklejki na ściany w kuchni
dekoracje ścian


Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Przykładowa cena:
Naklejka „Panorama Nowego Jorku”
Wymiary:
100x100 cm
Cena: 80 zł brutto
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: myloview.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także